Ciągle rosnąca baza ćwiczeń logopedycznych.

Baza ponad 750 ćwiczeń logopedycznych do Twojej dyspozycji.

Baza ponad 750 ćwiczeń logopedycznych do Twojej dyspozycji.

Sprawdź jak dużymi zasobami ćwiczeń logopedycznych dysponujemy dla Ciebie

Baza ćwiczeń, zabaw, gier i masaży logopedycznych tworzona jest pod ścisłym nadzorem najlepszych specjalistów w dziedzinie terapii zaburzeń mowy i komunikowania się u osób dorosłych oraz logopedii dziecięcej. Żaden najdrobniejszy element platformy nie został pozostawiony przypadkowi. Każde ćwiczenie logopedyczne opracowane zostało w ten sposób aby zmaksymalizować efekty terapeutyczne zarówno w przypadku osób dorosłych jak i dzieci. Z pośród nich około 500 to wysokiej jakości wzorcowe nagrania wideo, wykonane pod okiem specjalistów logopedii. Wszystko po to aby nie umknął Ci żaden szczegół. Dzięki temu, że filmy nagrane są w 50 klatkach na sekundę możesz je odtworzyć nawet klatka po klatce.

Platforma Toker wyposażona została w nowatorski system motywacyjny dzięki, któremu Twoi pacjenci nie tylko będą mogli szybciej odzyskać sprawność, ale przy okazji zapewnią sobie trochę dobrej rozrywki. A wszystko to w przyjaznej, domowej atmosferze, sprzyjającej zwiększeniu efektów terapeutycznych.

Dzięki temu, że dostęp do Platformy Toker odbywa się za pośrednictwem zdalnego serwera masz dostęp do zawsze aktualnej i pełnej bazy ćwiczeń logopedycznych. Zacznij korzystać z platformy Toker już dzisiaj a przekonasz się, że w każdym miesiącu dodajemy kilka do kilkunastu nowych ćwiczeń i zadań logopedycznych aby ułatwić Ci pracę. Jesteśmy otwarci również na Twoje propozycje nowych ćwiczeń, zabaw i gier logopedycznych na platformie.

Przeglądarka Toker online.

Innowacyjne rozwiązania dla podniesienia skuteczności terapii logopedycznej.

Rozpoczynając projekt Toker przeanalizowaliśmy szczegółowo wszystkie dostępne na rynku przeglądarki internetowe. Żadna z nich nie wydała nam się dość dobra aby zapewnić odpowidni komfort ćwiczeń oraz wsparcie dla multimedów, które są niezbędne do skutecznej terapii logopedycznej i neurologopedycznej. Decyzja w takiej sytuacji mogłą być tylko jedna: "Stwórzmy własną przeglądarkę!". Prace nad pierwszą wersją przeglądarki trwały ponad rok czasu.

Produkt, który pragniemy oddać w Twoje ręce jest jedynym takim na rynku. Zastosowaliśmy w nim szereg innowacyjnych rozwiązań niespotykanych gdzie indziej. A to wszystko po to aby zapewnić skuteczną terapię zarówno najmłodszych jak i dorosłych pacjentów.

Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń nie będzie już nigdy problemem.

Nagrania wideo
Nie umknie Ci żaden szczegół.

Obsługa kamerki internetowej za pomocą platformy jeszcze nigdy nie była tak intuicyjna. Wystarczy, że pacjent naciśnie przycisk Trenuj lub Nagraj a jego kamerka internetowa sama uruchomi się w trybie wirtualnego lusterka.

Tryb treningu pozwala pacjentowi bez stresu przygotować się do odpowiedniego wykonania ćwiczenia. A gdy już jest gotowy do nagrania wystarczy, że kliknie przycisk Nagraj. Za pomocą odtwarzania synchronicznego może również porównać wykonanego nagrania z oglądanym wzorcem. Suwak Ratio umożliwia prześledzenie każdego nagrania w zwolnionym tempie.

A Ty w każdym momencie możesz przejrzeć wykonane przez pacjenta nagrania wideo.

Gdy liczy się każde słowo.

Mikrofon
Posłuchaj co mówią Twoi pacjenci.

Przemyśleliśmy i przebudowaliśmy obsługę mikrofonu na platformie tak, aby maksymalnie wzmiacniał efekty terapeutyczne. Specjalna konstrukcja ćwiczeń z użyciem mikrofonu na Platformie Toker pozwala na bieżąco odsłuchać to co pacjent powiedział do mikrofonu. Dzieci mogą usłuszeć jak prawidłowo powinna brzmieć dana głoska, i czy poprawnie ją same wypowiadają, a pacjenci po udarze przekonać się czy ich mowa jest zrozumiała dla innych.

Każde zapisane przez pacjenta nagranie możesz zobaczyć na jego karcie w ramach systemu śledzenia postępów terapii.

Przekonaj się jak Twoim pacjentom wykonywane w ten sposób ćwiczenia mogą pomóc w terapii.

Rozpoznawanie mowy i sterowanie głosem.

Rozpoznwanie mowy
Rozumiemy Twoich pacjentów.

Przeglądarkę Toker wyposażyliśmy dla Ciebie
w zaawansowany moduł rozpoznawania mowy.

Przemyśleliśmy wszystkie rozwiązania techniczne tak, aby wspomagały efekty terapeutyczne
i motywowały Twoich pacjentów do intensywnych ćwiczeń z platformą Toker. Zdajemy sobie sprawę, że Twoi pacjenci mogą mieć problem z prawidłową wymową. Dlatego rozpoznawanie mowy jest tylko dodatkiem do niektórych ćwiczeń na platformie. Jest to opcja, którą może uruchomić osoba wykonująca dane ćwiczenie.

Inteligenty system buforowania ćwiczeń.

Inteligenty system buforowania ćwiczeń
Zawsze aktuana baza ćwiczeń.

Platforma logopedyczna Toker to unikalne rozwiązanie dostępne online. Oznacza to, że cała jej zawartość dostępna jest zdalnie przez przeglądarkę internetową Toker. Platforma zawiera kilkaset ćwiczeń wideo, nagrania audio oraz gry i zabawy logopedyczne.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów buforowania ćwiczeń, skróciliśmy aż o 98% czas ich powtórnego ładowania. Oznacza to, że masz do nich dostęp praktycznie bez żadnego oczekiwania. A gdy pojawia się nowa wersja danego ćwiczenia system buforowania automatycznie zaktualizuje go na Twoim komputerze.

Wbudowana obsługa komunikatora Skype.

Wbudowany Skype TM
Wszystko dla Twojej wygody.

Wiemy iż wielu logopedów korzysta ze Skype’a podczas konsultacji logopedycznych. Użycie tego doskonałego programu wraz z Platformą Toker wkracza w zupełnie nowy wymiar

Dzięki temu, że program Skype został zintegrowany z przeglądarką Toker wszystkie niezbędne programy masz w jednym miejscu. Daje Ci to możliwość przeprowadzenia konsultacji logopedycznych online za pośrednictwem Toker ProfessionalTM.

Sama przeglądarka Toker będzie również dbała
o to abyś nie zapomniał o umówionym spotkaniu online. O wyznaczonej godzinie sama nawiąże połączenie pomiędzy Tobą a pacjentem.

Rozpoczęcie współpracy w ramach platformy Toker uprawnia Cię do zainstalowania przeglądarki Toker na wybranym komputerze lub laptopie i prowadzenia terapii logopedycznej w Twojej placówce z bez żadnych limitów dotyczących ilości pacjentów. Dla każdego pacjenta możesz stworzyć odrębną kartotekę gdzie będą zapisywane stworzone dla niego sesje terapeutyczne oraz przebieg i postępy jego terapii. Oznacza to również, że jeśli Twoi pacjenci zdecydują się na korzystanie z platformy w swoich domach, Ty będziesz miał dostęp do wszelkich związanych z tym statystyk nagrań i wyników ćwiczeń.

Teraz Twój krok. Uzyskaj dostęp do platformy Toker i sprawdź jak zastosowane innowacje mogą pomóc w terapii Twoich pacjentów.

Kreator sesji logopedycznych.

Ćwiczenia logopedyczne indywidualnie dopasowane do pacjenta.

Toker ProfessionalTM to platforma stworzona specjalnie dla ludzi zajmujących się zawodowo terapią osób po udarze mózgu, a także pomocą dla dzieci z wadami wymowy. Umożliwia ona tworzenie indywidualnych sesji ćwiczeń logopedycznych dla każdego pacjenta.

Wypracuj swoją własną metodę terapii logopedycznej na podstawie ponad 750 ćwiczeń na platformie. Dodawaj wybrane przez Ciebie ćwiczenia do sesji terapeutycznych Twoich pacjentów i decyduj, ile razy każde z nich ma być przez pacjentów wykonywane. Komponuj każdą sesję z dowolnej ilości ćwiczeń i na dowolny okres czasu, nawet na każdy dzień tygodnia.

Toker ProfessionalTM umożliwia Ci również opatrzenie każdego ćwiczenia Twoim indywidualnym komentarzem dla pacjenta. Przekonaj się jak będą Ci wdzięczni za profesjonalne podejście do ich terapii i jak szybko zechcą podzielić się swoją opinią na ten temat z innymi.

Toker ProfessionalTM to także przejrzysta kartoteka Twoich pacjentów z intuicyjną wyszukiwarką i wbudowanym Systemem Śledzenia Postępów każdego pacjenta. Przekonaj się jak dzięki temu szybko odnajdziesz do wszystkie niezbędne w toku terapii informacje i szczegóły.

Kreator sesji logopedycznych

Rozpocznij współpracę i sprawdź jak łatwo możesz tworzyć sesje logopedyczne dla swoich pacjentów.

System Śledzenia Postępów terapii.

Namacalne dowody na skuteczność Twojej metody terapii z Toker ProfessionalTM.

Śledzenie postępów terapii.

Będziesz zaskoczony jak skuteczna może być terapia
z wykorzystaniem platformy Toker Professional.

Dzięki Systemowi Śledzenia Postępów masz wreszcie pewność, że pacjenci rzeczywiście wykonują Twoje zalecenia. Rejestrowana jest nie tylko dokładna data w jakim dane ćwiczenie zostało wykonane, ale również wszelkie niezbędne związane z nim szczegóły. Poprzez wbudowany Systemowi Śledzenia Postępów terapii będziesz w stanie sprawdzić jak przebiega trapia Twoich pacjentów, prześledzić zapis ćwiczeń głosowych, sprawdzić poprawność wykonywania ćwiczeń z wirtualnym lusterkiem a także skontrolować ile czasu zajęło pacjentowi wykonanie danego ćwiczenia. A wszystko to poukładane w chronologiczny sposób w kartotece pacjenta z możliwością wygodnego wyszukiwania i grupowania ćwiczeń.

Przekonaj się jak działa System Śledzenie Postępów porównując nagrania audio lub zapisu wideo tego samego ćwiczenia z przed kilku miesięcy i z chwili obecnej. Będzie Ci ciężko uwierzyć w postępy w terapii jakie są możliwe dzięki platformie Toker.

Rozpocznij współpracę już teraz i uzyskaj namacalne dowody na wysoką skuteczność Twoich metod terapeutycznych. Zyskaj uznanie w oczach swoich pacjentów i prestiż wśród logopedów. Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z platformą Toker na naszym blogu i zostań Ekspertem Toker Professional.

Jak zacząć współpracę?

Oferta dostosowana do Twojego profilu działalności.

Ćwiczenia oddechowe i fonacyjne

Jeżeli posiadasz wyższe wykształcenie logopedyczne, interesują Cię nowoczesne rozwiązania w dziedzinie terapii logopedycznej, poszukujesz sposobu na zdobycie większej ilości Pacjentów oraz renomy, to nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Dla logopedów którzy podejmą z nami współpracę ofertujemy:
  • Platformę Toker Professional zupełnie za darmo.1
  • Możliwość dobrze płatnej pracy z Pacjentami którzy używają naszej Platformy logopedycznej.2
  • Szkolenia online które zapewnią efektywną i łatwą pracę z Platformą Toker.3
  • Możliwość publikacji własnych artykułów.4
  • Udział w licznych szkoleniach i seminariach.5
  • Dostęp do stale powiększającej się bazy wiedzy.6

Wejdź w świat logopedii XXI już dzisiaj, a nieograniczony dostęp do innowacyjnej i ciągle rozwijanej Platformy logopedycznej otrzymasz od nas bezpłatnie.